18 lipca 2013

Dezodorant w kulce ISANA

Hej! Kilka dni mnie nie było, Ani ze dwa tygodnie z hakiem ale nadrobi zaległości ;)

Dziś chciałabym opisać moje wrażenia wynikające z użytkowania dezodorantu w kulce Isana. Ostatnio sięgam tylko po niego. Dlaczego? W ogóle mnie nie podrażnia, ma przyjemny, delikatny zapach, który nie gryzie się z perfumami a przy tym jest bardzo tani. To już moje 4 opakowanie i jestem pewna, że jeszcze dłuuugo go poużywam :)  

Jedynie to co mogę mu zarzucić to to, że zostawia białe ślady jak się mi czasem zbyt dużo nałoży (ale jest jeszcze roll-on to czarnych ubrań, który śladów nie zostawia, więc raczej to nie problem używać innego rodzaju :)) 

Jak wspomniałam wyżej roll-on jest bardzo tani. Nie kosztuje nawet 5 złotych. Chroni przez większość część dnia. Wątpię aby to były 24 godziny ale do 12 chroni spokojnie. Więcej mi nie potrzeba a jeśli taka przyjdzie to zawsze można się odświeżyć.

 W ogóle zauważyłam, że rossmanowska Isana ma bardzo dobre produkty. Wiele osób nie chce ich kupować, bo myśli od razu, że jak tanie to gorsze. Błąd! Ale jak chce czasem przepłacać... ;) 

Zalety:
+ Ładny, nie drażniący zapach
+ Nie podrażnia
+ Tani (niecałe 5 zł za 50 ml)
+ Nie gryzie się z zapachem perfum

Wady:
- Zostawia ślady jeśli nałożymy go za dużo
- Chroni krócej niż podaje producent na opakowaniu

 
 
Moja ocena: 4
A Wy używacie roll-onów Isany? Jakie macie po nich wrażenie? :)

Pozdrawiam serdecznie, w ten słoneczny dzień! :)

~Paulina

6 komentarzy :

 1. od dziś używam kulki flosleku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie bardziej wolę spraye. Kulki wymagają więcej czasu aby wyschnąć. Ale jakbym miała się skusić, wybrałabym wersję, która nie zostawia śladów. Nienawidzę tych białych plam, których później trudno jest się pozbyć...

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie używałam jeszcze kosmetyków z Isana ale zamierzam kupić ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. o! nawet nie wiedziałam, że isana ma antyperspiranty:)koniecznie muszę przetestować:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja wierze w Rexone. Przyznam się, że od lat nie używam nic innego.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny! Chcemy odwdzięczyć się tym samym dlatego mamy do Ciebie prośbę! Zostaw swój ślad (link do bloga) w zakładce "Zostaw wizytówkę"
Pozdrawiamy serdecznie Anku&Paulina

Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie mogą być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie i edycję!