09 października 2013

WYNIKI ROZDANIA!!!

Witajcie serdecznie! 

Nadszedł ten dzień, kiedy wszystkie zgłoszenia zostały posprawdzane a chętni i głosy policzone. Czas więc ogłosić zwycięzcę! Ale! Najpierw chciałyśmy Wam serdecznie podziękować. Za to, że jesteście, za to, ze dzięki temu rozdaniu odwiedziłyśmy masę interesujących blogów, za wszystkie miłe komentarze zostawiane pod naszymi notkami. Co prawda rozdanie przewidziało jedną nagrodę to się nie martwcie. Wkrótce będzie następne bo Paulina szykuje coś z okazji swoich 21 urodzin ;). 

Trochę danych:
Mówiąc szczerze nie spodziewałyśmy się aż tylu zgłoszeń! A było ich aż 86. 5 osób niestety nie spełniło warunków postawionych w regulaminie, ale niech się nie martwią przy następnym rozdaniu będą miały większe szanse. Po podliczeniu okazało się, że mamy 251 losów to bardzo cieszy :) Oprócz tego wzrosła nam liczba obserwatorów. Zauważyłyśmy tutaj jedną rzecz. Zapomniałyście nas dodać do obserwowanych! Oczywiście nie wszyscy ale sporo takich zgłoszeń było. To nic. Zawsze to można nadrobić ;) Wzrosło nam także grono najaktywniejszych komentatorek. Dziękujemy serdecznie!

Ok, czas ogłosić szczęśliwy numer, który wygrał naszą pakę!

Numer 60! A należy on do...


 Kasiu! GRATULUJEMY!! Już piszemy do Ciebie maila z prośbą o adres! 

Jak wspomniałyśmy wyżej wyglądajcie kolejnego rozdania. Mamy screeny osób nas obserwujących. Jeśli zdarzy się tak, że przestaniecie nas obserwować, my się nie obrazimy ale nie weźmiemy Was pod uwagę przy następnej takiej zabawie. 

Pozdrawiamy Was gorąco,

Anka&Paulina.

29 komentarzy :

 1. Szanse prawie jak w lotto ;D ;* Oczywiście żartuję :) Gratuluję wygranej ! ;):*

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Może następnym razem Ci się uda? :) Kto nie ma szczęścia w losowaniach ten ma szczęście w miłości! :D

   Usuń
 3. Uwielbiam wasze podejście do sprawy, na luz, na spokojnie, można się poprawić a wy się nie obrażacie. Tak trzymać dziewczyny :)
  A zwyciężczyni oczywiście gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dziękuję Ci bardzo w imieniu swoim i Ani :)

   Usuń
 4. Dziękuję :) Mail już wysłany :).

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję:)

  a co do kremu Nivea, tak mnie wysypał, że nie mogę sobie poradzić ze swoją twarzą, nie pamiętam kiedy ostatni raz było tak źle :(

  OdpowiedzUsuń
 6. było blisko.. :D gratulacje dla Kasi. :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny! Chcemy odwdzięczyć się tym samym dlatego mamy do Ciebie prośbę! Zostaw swój ślad (link do bloga) w zakładce "Zostaw wizytówkę"
Pozdrawiamy serdecznie Anku&Paulina

Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie mogą być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie i edycję!