25 czerwca 2012

Paletowy zawrót głowySłów kilka o paletach cieni, tych dużych :) Dostępne są one powszechnie w internecie, na przykład na takich portalach jak Allegro. Trzeba powiedzieć, że jakością nie zachwycają, ale właściwie czego się spodziewać w takim przedziale cenowym. Bo mówię tutaj głównie o tańszych odpowiednikach. Można oczywiście, jeśli ktoś tylko jest w stanie na to sobie pozwolić, zainwestować w te drogie, które z pewnością posłużą lepiej i dłużej. Nie każdą jednak na to stać, więc musimy rezygnować z jakości na rzecz niskiej ceny.
Ja swoja paletę, podobnie jak moja siostra i sąsiadka, kupiłam na Allegro. Biorąc pod uwagę fakt, że płaciła za nią moja mama nie mogłam pozwolić sobie na nic drogiego, sama z resztą takowej nie chciałam. Wiem, dziwne, że dziewczyna nie domaga się najdroższych kosmetyków. Ale chodzi tu o to, że potrzebowałam jej głównie ze względu na moją ukochana fotografię, gdyż zdarzało się i zdarza, że organizujemy razem ze znajomymi sesje zdjęciowe innym znajomym, a taka paleta dawała ogromne możliwości stylizacji.  I powiem, że jak na moje potrzeby zupełnie mi wystarcza, więc jeśli nie masz zbyt dużych wymagań, a lubisz kolory taka paleta cieni to coś dla Ciebie. ;)


ZALETY:
 • bardzo duża liczba kolorów i odcieni
 • 'wszystkie' cienie w jednym miejscu (zamiast walających się po całej kosmetyczne przeróżnych paletek cieni)
 • duże możliwości wyboru palety skomponowanej z najbardziej odpowiedających nam odcieni (niektórzy producenci pozwalają nawet samemu zdecydować które cienie znajdą się w palecie)
 • często w paletach spotkamy również róże i błyszczyki do ust jako dodatek do cieni
 • idealnie nadaje się na prezent :)
WADY:
 • te tańsze najczęściej nie utrzymują się zbyt długo na skórze
 • mała ilość (jeśli szczególnie polubi się któryś cień, szybko znika :( ) 
Moja ocena to 4
anku
A tutaj link do galerii :) https://plus.google.com/photos/101150348791712283224/albums/5758989891606558529

2 komentarze :

 1. posiadasz taką paletę jak na zdjęciu?ile kosztowała?jak z trwałością cieni? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem to jest dokładnie moja paleta. Kosztowała ok 35 zł. Co do trwałości to mogłaby być lepsza, ale jak za ta cenę jest powiedziałabym nieźle, polecam :) A paleta jest firmy WALES. :)

   Usuń

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny! Chcemy odwdzięczyć się tym samym dlatego mamy do Ciebie prośbę! Zostaw swój ślad (link do bloga) w zakładce "Zostaw wizytówkę"
Pozdrawiamy serdecznie Anku&Paulina

Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie mogą być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie i edycję!