16 lipca 2014

Wyzwanie blogowe na lipiec #Dzien 2# Dlaczego blogujemy?


Odpowiedź jest prosta i trudna zarazem. Nasza przygoda z blogowaniem zaczęła się już ładnych parę lat temu, kiedy byłyśmy młode i piękne (teraz zostało nam tylko "i" :D). Na początku był to typowe blogaski nastolatek. Później prowadziłyśmy photoblogi. Pauliny jeszcze gdzieś wisi w sieci ;) Następnie zrobiłyśmy sobie dosyć sporą przerwę od blogów. Paulina trochę krótszą. Dwa lata temu, zainspirowane blogami urodowymi, postanowiłyśmy stworzyć swoje miejsce w sieci.

Na początku blogowałyśmy regularnie. Po jakimś czasie, z przyczyn, których już w zasadzie nie pamiętamy, nastąpiła kilkumiesięczna przerwa. Aaale wzięłyśmy się za siebie i od ponad roku blogujemy regularnie :) Oczywiście tuż przed wakacjami zrobiłyśmy małą przerwę spowodowaną studiami (obrona licencjatu i ciężki roku na 3 roku weterynarii)

Dlaczego blogujemy? Z różnych powodów. Każdy komentarz sprawia nam radość. Nawet anonimowe prztyki są dla nas motywacją do doskonalenia siebie i naszego bloga :) Ogromną satysfakcją są powoływania innych osób na nasze opinie. To utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy ma jakiś oddźwięk. Blogujemy bo lubimy. Widzimy w tym frajdę i cel. Poza tym nic innego nie kształtuje wyborów konsumentów jak rzetelne opinie :) Poza tym, że lubimy dzielić się swoim zdaniem na temat kosmetyków, to równie chętnie poznajemy ludzi z blogowej rodziny. Nie tylko urodowej :)

Ten post jest powiązany z blogowym wyzwaniem Uli (więcej informacji po kliknięciu tutaj)

"Każdy pi­sarz przed­sta­wia w swych dziełach w pew­nym stop­niu sa­mego siebie, niekiedy na­wet wbrew woli. " Goethe

Może nie jesteśmy nadzwyczajnymi pisarkami ale sens zamieszczony w tej sentencji to prawda. Bo cały ten blog, wszystko co tutaj zamieszczamy to my :)

Pozdrawiamy,

2 komentarze :

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny! Chcemy odwdzięczyć się tym samym dlatego mamy do Ciebie prośbę! Zostaw swój ślad (link do bloga) w zakładce "Zostaw wizytówkę"
Pozdrawiamy serdecznie Anku&Paulina

Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie mogą być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie i edycję!