06 lipca 2013

Anty-perspirant REXONA Aloe Vera

Na zewnątrz coraz goręcej, w związku 
z tym napisze dziś o produkcie, który z pewnością pomoże je lepiej znieść. Jest to mianowicie anty-perspirant w spray'u  ALOE VERA firmy Rexona. Moim skromnym zdaniem najlepszy z dostępnych obecnie dezodorantów. 
Jego cena może nie jest zbyt zachęcająca, bo kosztuje on w granicach 11-12 zł za 150 ml puszkę, ale za tę cenę uzyskujemy świetną ochronę na długie godziny i bardzo przyjemny zapach. Oczywiście nie chroni nas przez 48h jak to deklaruję producent, ale tym nigdy nie można wierzyć ;). Jednak ten anty-perspirant pomógł mi przetrwać niejeden upalny (i nie tylko) dzień. 
Jak to w przypadku dezodorantów w spray'u, jeśli używa się go codziennie dość szybko się zużywa. Tę cechę uznałabym jednak za wadę WSZYSTKICH dezodorantów tego typu. Ale co poradzić, widać taki już nasz los, że musimy wspierać kieszenie producentów. 
Ja osobiście używam tego w spray'u, ale dostępny jest również Rexona Aloe Vera w kulce, jeśli ktoś woli taką formę. A jeśli chodzi o kulkę to kupiłam właśnie Bloker firmy Ziaja, który na pewno niebawem zrecenzuję.
Dezdodorancik dodatkowo, jak wiele innych teraz, nie zawiera alkoholu, a więc nie podrażnia skóry. Co więcej bezpośrednio po użyciu daję bardzo przyjemne uczucie odświeżenia.
Bardzo polecam.


ZALETY:
+ naprawdę skuteczna ochrona !
+ bardzo ładny zapach
+ nie zawiera alkoholu
+ nie podrażnia skóry

WADY:
- cena, jednak, kieszeń boli
- szybko sie kończy Ocena to 5,5.

A jakich anty-perspirantów wy używacie? Powiedzcie coś o nich. :)~Anku

2 komentarze :

  1. Skoro jest skuteczny to chyba przeboleję cenę i się na niego skuszę :)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny! Chcemy odwdzięczyć się tym samym dlatego mamy do Ciebie prośbę! Zostaw swój ślad (link do bloga) w zakładce "Zostaw wizytówkę"
Pozdrawiamy serdecznie Anku&Paulina

Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie mogą być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie i edycję!