24 sierpnia 2014

AKCJA WLOSY: Przygotuj swoje wlosy do jesieni!

Hej! Chciałybyśmy wam zaproponować pewną akcję, mającą na celu przygotowanie włosów do jesieni a później zimy. Na zachętę dodamy, że każdy uczestnik, biorący udział w akcji i mieszkający na terenie Polski, weźmie udział w rozdaniu-niespodziance. Datę zakończenia włosowego wydarzenia wyznaczyłyśmy na 23 września, a więc na pierwszy dzień jesieni w tym roku. Akcję rozpoczynamy od teraz :)

Na czym miałaby ona polegać?
To proste. Wystarczy, że przez czas jej trwania pielęgnując włosy zapiszecie sobie na kartce, czy notesiku czego używałyście, jak zachowywały się wasze włosy, robiąc przy okazji zdjęcia a 23 września udostępnicie swoje notatki na blogach, napiszecie co się zmieniło i podeślecie nam linka. My w tym czasie zrobimy ranking najczęściej używanych produktów i w ciągu kilku dni go opublikujemy i wyłonimy zwycięzcę rozdania-niespodzianki, związanego z naszą akcją :)  Zgłaszamy się w komentarzach :)

A jeśli dodacie nasz blog do obserwowanych i tym samym zostaniecie z nami na dłużej zrobi nam się jeszcze milej :)

Mamy nadzieję, ze zasady są proste. W razie wątpliwości, swoje pytania kierujcie na naszego fabrykowego maila, odpowiemy na każdą wiadomość :)

fabrykaaurodyy@gmail.com

Formularz zgłoszeniowy:
Imię:
Adres mailowy:
Adres bloga:
Obserwuję: Tak/Nie (jeśli tak, to napisz proszę jako kto)

Pozdrawiamy i zachęcamy was do udziału!

2 komentarze :


 1. Imię: Madzialena :)
  Adres mailowy:thelma87@tlen.pl
  Adres bloga:mazgoo.blogspot.com
  Obserwuję: Tak - jako MAZGOO Silent Thelma


  OdpowiedzUsuń
 2. Imię: Dorota
  Adres mailowy: dorota61@onet.pl
  Adres bloga: http://kolorowyswiatmarzen.blogspot.com/
  Obserwuję: Tak jako Daisy K

  Dziękuję za zaproszenie, chętnie wezmę udział. :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny! Chcemy odwdzięczyć się tym samym dlatego mamy do Ciebie prośbę! Zostaw swój ślad (link do bloga) w zakładce "Zostaw wizytówkę"
Pozdrawiamy serdecznie Anku&Paulina

Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie mogą być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie i edycję!