18 listopada 2013

Testuje z Malina - maseczka enzymatyczna AVA

Dziś chciałabym przedstawić Wam kolejną maseczkę, którą dostałam w ramach testów Malinowego Klubu. Tak jeszcze nie ukazałam Wam wszystkich recenzji bo do testowania dostałam naprawdę sporo :) W najbliższym czasie opublikuję kolejne 3 recenzje w ramach akcji maseczkowej.

Dziś przychodzę do Was z recenzją jednej z najlepszych masek, które do tej pory wpadła mi w ręce. A jest nią maska enzymatyczna z serii Professional Home SPA.
Od producenta:
Skład:
Cena:
27 zł
Moja opinia:
Opakowanie: Biała tubka z wygodnym zamknięciem, które dodatkowo jest ofoliowane - znak, że nikt nie zaglądał do środka. Oprócz tubki opakowanie zawiera kartonik z informacjami jak zrobić sobie domowe SPA z kosmetykami z tej serii. Szczerze mówiąc nigdy wcześniej tak zapakowanego produktu (kartonik) nie widziałam.(0.5/1 pkt.)
Konsystencja/kolor: Maska jest bardzo rzadka, dlatego najlepiej nakładać ją pędzlem do tego stworzonym. Jednak nie musicie mieć obaw, że Wam spłynie - zasycha automatycznie przy kontakcie ze skórą. Kolor - biały. (0.5/1 pkt.)
Zapach: Przyjemny i niedrażniący.(1/1 pkt.)
Pojemność/wydajność: Tubka mieści 100 ml produktu, który wystarcza na ok. 6-8 aplikacji. (1/1 pkt.)
Działanie: Maska skutecznie wygładziła i zlikwidowała łuszczący się naskórek. Mimo tego, że szybko zastyga, nie ma problemu ze zmyciem. Skóra jest nawilżona i wyraźnie gładsza. Jak wspomniałam wcześniej, producent proponuje także inne kosmetyki z linii Professional Home SPA. Dzięki nim możemy urządzić sobie (np. razem z przyjaciółką/siostrą/mamą) domowy salon piękności :) (6/6 pkt.)
Podsumowanie:
Ta maseczka jest moim zdaniem najfajniejszą maską firmy AVA, z którą miałam do czynienia. Świetna dla skóry suchej i łuszczącej się. Oprócz tego jest to produkt polski i nietestowany na zwierzętach :) Szczerze polecam!
Czy kupię ponownie?
Zdecydowanie tak!
Ocena:
9/10 pkt.

Maseczki firmy laboratorium AVA zakupić można na stronie internetowej producenta
www.ava-sklep.eu 

1 komentarz :

  1. Ja bardzo lubię formę kosmetyków enzymatycznych, myślę, że ta maska mogłaby przypaść mi do gustu :)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny! Chcemy odwdzięczyć się tym samym dlatego mamy do Ciebie prośbę! Zostaw swój ślad (link do bloga) w zakładce "Zostaw wizytówkę"
Pozdrawiamy serdecznie Anku&Paulina

Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie mogą być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie i edycję!