08 czerwca 2013

Waniliowe trio Avon Naturals


 Waniliowe trio Avon Naturals w skład, którego wchodzą nawilżający mus do ciała, krem do rąk oraz scrub, nie tylko zniewalająco pachnie (co ciekawe każdy z produktów ma inny ale podobny zapach) moją ukochaną wanilią ale także świetnie działa. Opiszę pokrótce każdy z produktów.

SCRUB

 Zawiera masło shea, proteiny mleka oraz witaminę E. Ma tysiące małych drobinek, które bardzo dokładnie ścierają martwy naskórek przez co skóra pozostaje gładka i oczyszczona. Zaryzykowałam i umyłam nim twarz. Super się sprawdził :) Tuba zawiera 200 ml produktu. 

MUS DO CIAŁA

 Ma fajną lekko wodnistą konsystencję, nie trzeba go dużo aby rozprowadzić go po ciele. Miałam także mus truskawkowy z serii Naturals i podobnie jak waniliowy działał świetnie. Skóra po musie jest gładka, napięta, ładnie i długotrwale pachnie. Słoik mieści 200 ml produktu.

KREM DO RĄK

 Szybko się wchłania. Nie trzeba go wiele aby nawilżyć dłonie. Ręce po nim są gładkie oraz miłe w dotyku, no i pachną :) Pojemność tubki jest standardowa - 75 ml.

Zalety:
+ Super nawilżenie
+ Scrub, mus i krem są bardzo wydajne przez co starczają na długo
+ Przystępna cena
    - Krem: kupiłam na promocji za 4.99
    - Scrub: 9.99
    - Mus 9.99

Wady:
- Jeśli ktoś nie lubi zapachu wanilii może przeszkadzać, ponieważ jest dosyć intensywny.

Produkty oceniam na 5 :)

~Paulina

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny! Chcemy odwdzięczyć się tym samym dlatego mamy do Ciebie prośbę! Zostaw swój ślad (link do bloga) w zakładce "Zostaw wizytówkę"
Pozdrawiamy serdecznie Anku&Paulina

Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i nie mogą być użyte bez naszej pisemnej zgody. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie i edycję!